Pracovní příležitost

Klientský poradce v oblasti wellness

Uvítali byste možnost atraktivního přivýdělku či naprosté změny kariéry? Zajímavý a efektivní způsob práce v perspektivním oboru. Osobní a ziskový růst, časová a finanční svoboda a nezávislost, aniž by to ohrozilo vaše stávající zaměstnání či příjem. Ideální přivýdělek při stávajícím zaměstnání, studiu či mateřské. Jednoduše přivýdělek pro každého kdo si chce vylepšit svůj rozpočet a je starší 18 let, možnost pracovat v pohodlí domova.

Chcete-li se seriózně informovat , jakým způsobem v tomto projektu začít a realizovat se, potom stačí vyplnit níže uvedený náš elektronický dotazník a odeslat jej.

Odesláním elektronického dotazníku bude Vaše žádost zpracována a zařazena do prvního stupně výběrového procesu. O výsledku Vás budeme poté informovat na Vaší emailovou adresu, z pravidla v následujících třech pracovních dnech od odeslání elektronického formuláře.

Elektronický formulář

Informace vyplněné v elektronickém dotazníku jsou pouze pro vnitřní potřebu našeho systému. Zaručujeme ochranu osobních údajů ve smyslu zákona číslo 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Vaše osobní údaje nebudou poskytnuty v jakékoli podobě třetí straně. (Ochrana osobních údajů, informace o firmě.)

Výsledky jsou individuální a závisí zejména na úsilí.